Kuo avikailiai naudingi jūsų sveikatai?

Avikailiai malšina kūno skausmus
Gulint ar sėdint ant avikailio, kūno svoris tolygiai pasiskirsto ant kailio. Taip yra dėl to, kad kiekvienas vilnos plaukelis veikia kaip miniatiūrinė spyruoklė. Sugerdami kūno svorį, avikailiai malšina galūnių apkrovą, kad sumažintų skausmą.

Reguliuoja kūno temperatūrą
Natūralios temperatūrą reguliuojančios vilnos savybės padeda sumažinti šilumą, kai pasidaro per karšta, ir padidinti šilumą, kai ji yra per šalta. Taipogi jis gali padėti skatinant kraujotaką.

Bakterijos
Avių oda atspari pelėsių, dulkių erkučių ir blakių augimui. Avikailis yra "kvėpuojantis" ir natūraliai praleidžiantis drėgmę. Dėl šių savybių negali susikurti aplinka, kurioje veistųsi bakterijos.

Hipoalergiškas ir odą raminantis produktas
Avių odose yra medžiagos, vadinamos lanolinu, kuri yra panaši į žmogaus odoje esančią medžiagą. Ši medžiaga draugiška jautriai ar linkusiai į uždegimus odai, todėl daugelis mano, kad tai gali padėti numalšinti bėrimus ar odos ligas, tokias kaip egzema ar neurodermitas. Sintetiniai avikailiai šios savybės neturi.

Gerina miego kokybę
Aukščiau išvardintos priežastys lemia, kad ant avikalio išsimiegama geriau. Jis padeda reguliuoti mikroklimatą ir padidina komfortą.

Instagram vartotojo ____jet Nuotrauka