Prekių grąžinimas

Norite grąžinti savo pirkinį? Galbūt todėl, kad produktas jums nepatinka, ar dėl kitos priežasties. Nepriklausomai nuo priežasties, Jūs turite teisę atšaukti užsakymą iki 14 dienų nuo gavimo, nenurodydami jokios priežasties.

Po atšaukimo turite dar 14 dienų grąžinti savo produktą. Tada jums bus grąžinta visa užsakymo suma. Išlaidos, susijusios su grąžinimu iš namų į internetinę parduotuvę, tenka Jūsų pačių sąskaitai. Jei pasinaudosite savo atsisakymo teise, produktas turi būti grąžintas mums su visais pateiktais priedais, originalios būklės ir, jei įmanoma, pakuote. Norėdami pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis el. paštu info@siaurineavis.lt. Mes grąžinsime mokėtą sumą per 14 dienų nuo jūsų grąžinimo užregistravimo, jei produktas jau buvo tvarkingai grąžintas.

Jei produktas yra sugadintas arba pakuotė pažeista daugiau, nei būtina norint išbandyti gaminį, mes galime priskirti šį produkto nuvertėjimą Jums. Taigi elkitės su gaminiu atsargiai ir įsitikinkite, kad jis tinkamai supakuotas.

Norite pasikeisti savo kailį? Tai visai ne problema. Dėl to galite susisiekti adresu info@siaurineavis.lt, tačiau jūs padengsite produkto grąžinimo išlaidas.

Netyčia nurodėte neteisingą pristatymo adresą? Tokiu atveju kuo greičiau susisiekite su mumis. Tada bandysime pakeisti Jūsų užsakymą.