Apie mus

„ŠiaurinėAvis“ – tai Europoje jau pripažinta ir mėgiama internetinė parduotuvė, kilusi iš Olandijos, savo kokybiškas prekes tiekianti išrankiems Nyderlandų, Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos ir Belgijos vartotojams. Tarptautinėje erdvėje geriau žinoma vardu „NorthSheep" pradėjo veiklą ir Rytų Europoje, todėl labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti šiuos nuostabius kailius ir Lietuvos rinkai. „ŠiaurinėAvis“ buvo įkurta siekiant tiekti aukščiausios kokybės avies ir karvės kailius už žemiausią kainą, kuo mes ir didžiuojamės.

Veiklos idėja gimė įkvėpta Norvegijos kraštovaizdžio ir jo senovės gyventojų- vikingų, kuriems šimtmečius šilumai ir komfortui tarnavo avių ir kitų gyvūnų odos. Suteikdami prekės ženklui vardą „NorthSheep“ („Šiaurinėavis“) siekėme sugrąžinti šilumą ir jaukumą, kurį daugelį metų teikė šie kailiai.

Kokybės vizijos vedami ieškojome įvairių odų gamyklos Skandinavijoje, Rytų Europoje ir Pietų Amerikoje. Po ilgų paieškų radome idealius partnerius, kurie išpildė aukštus reikalavimus. Visi mūsų kailiai yra apdirbti ekologišku būduo patys kailiai yra šalutinis mėsos pramonės produktas, kas reiškia, kad nė vienas gyvūnas nežuvo dėl jo kailio.

Glaudaus bendradarbiavimo su tiekėjais dėka jums galime pasiūlyti ne tik aukščiausią kokybę, bet ir mažiausią kainą, kas yra mūsų svarbus tikslas. Nusipirkę kailį iš „ŠiaurinėAvis“, jo teikiamu komfortu ir šiluma galėsite mėgautis daugelį metų.

El. parduotuvė: https://siaurineavis.lt/

Savininkas: Kristijonas Rapolis

Veiklos numeris: 1023491

PVM kodas: LT100014002712

Adresas: Lendrunu 14, Klapėda