Privatumo politika

„ŠiaurinėAvis“ rūpinasi jūsų privatumu. Todėl mes tvarkome tik tuos duomenis, kurie mums reikalingi (tobulinant) savo paslaugas, ir atsargiai elgiamės su surinkta informacija apie jus ir jūsų paslaugų naudojimą. Mes niekada neteikiame jūsų duomenų trečiosioms šalims komerciniais tikslais. Ši privatumo politika taikoma naudojimuisi svetaine ir „ŠiaurinėAvis“ teikiamomis paslaugomis. Šių sąlygų galiojimo pradžia yra 2021 m,. sausio 1 d., Paskelbus naują versiją, visų ankstesnių versijų galiojimas panaikinamas. Šioje privatumo politikoje aprašoma, kokią informaciją apie jus mes renkame, kam ši informacija naudojama ir su kuo bei kokiomis sąlygomis šia informacija gali būti dalijamasi su trečiosiomis šalimis. Mes taip pat paaiškiname jums, kaip mes saugome jūsų duomenisnuo netinkamo naudojimo ir kokias teises turite dėl jūsų pateiktų asmens duomenų. Jei turite klausimų apie mūsų privatumo politiką, susisiekite su mūsų privatumo kontaktiniu asmeniu. Kontaktinius duomenis rasite mūsų privatumo politikos pabaigoje. Apie duomenų apdorojimą Žemiau galite perskaityti, kaip mes apdorojame jūsų duomenis, kur juos saugome, kokius saugumo metodus naudojame ir kam duomenys yra skaidrūs.

 

Internetinės parduotuvės programinė įranga

„Shopify“                                                                                                         Mūsų internetinė parduotuvė buvo sukurta naudojant „Shopify“ programinę įrangą. Asmens duomenys, kuriuos jūs suteikiate mums mūsų paslaugų naudai, bus dalijamasi su šia šalimi. „Shopify“ turi prieigą prie jūsų duomenų, kad suteiktų mums (techninę) pagalbą, jie niekada nenaudos jūsų duomenų jokiems kitiems tikslams. „Shopify“ privalo imtis atitinkamų saugumo priemonių, remdamasi mūsų su jomis sudarytu susitarimu. Šias saugumo priemones sudaro SSL šifravimo taikymas ir griežta slaptažodžių politika. „Shopify“ yra sertifikuotas kredito kortelės duomenų apdorotojas. „Shopify“ naudoja slapukus, kad rinktų techninę informaciją apie jūsų programinės įrangos naudojimą, nėra renkami ir (arba) saugomi asmens duomenys. „Shopify“ pasilieka teisę dalytis surinktais duomenimis savo pačios interesais, kad būtų galima toliau tobulinti paslaugą. „Shopify“ atsižvelgia į taikomus teisinius (asmens) duomenų saugojimo laikotarpius. Taikomas ES ir JAV privatumo skydas, jūsų duomenys gali būti tvarkomi JAV. „Gmail“ Mes naudojame „Gmail“ paslaugas įprastam verslo el. Pašto srautui. Ši šalis ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad kuo labiau užkirstų kelią neteisingam jūsų ir mūsų duomenų naudojimui, praradimui ir sugadinimui. „Gmail“ neturi prieigos prie mūsų pašto dėžutės, todėl visą savo el. Pašto srautą vertiname konfidencialiai.

 

Mokėjimų tvarkytojai

„Shopify“                                                                                                              Mes naudojame „Shopify“ platformą mokėjimams (daliai) tvarkyti mūsų internetinėje parduotuvėje. „Shopify“ apdoroja jūsų vardą, adresą ir gyvenamąją vietą bei jūsų mokėjimo informaciją, pvz., Banko sąskaitą ar kreditinės kortelės numerį. „Shopify“ ėmėsi tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotų jūsų asmens duomenis. „Shopify“ pasilieka teisę naudoti jūsų duomenis toliau tobulinant paslaugą ir dalijantis (anoniminiais) duomenimis su trečiosiomis šalimis. Atidėto mokėjimo (kredito galimybės) prašymo atveju „Shopify“ pasidalins asmens duomenimis ir informacija apie jūsų finansinę būklę su kredito reitingų agentūromis. Visi aukščiau paminėti jūsų asmens duomenų apsaugos principai taip pat taikomi toms „Shopify“ paslaugų dalims, dėl kurių jos užsiima trečiosiomis šalimis. „Shopify“ nesaugo jūsų duomenų ilgiau nei leidžia teisiniai terminai.

 

Logistika:

DPD                                                                                                                   Pristatymams atlikti naudojame DPD paslaugas. Todėl yra būtina, kad su DPD pasidalintume jūsų vardu, adresu ir gyvenamąja vieta. DPD šią informaciją naudoja tik susitarimo vykdymui. Jei DPD pasitelks subrangovus, taip pat pateiks jūsų duomenis šioms šalims.

 

Duomenų tvarkymo tikslas

Bendras duomenų tvarkymo tikslas Jūsų duomenis naudojame tik savo paslaugų labui. Tai reiškia, kad apdorojimo tikslas visada yra tiesiogiai susijęs su jūsų pateiktu užsakymu. Mes nenaudojame jūsų duomenų (tikslinei) rinkodarai. Jei jūs dalijatės informacija su mumis ir mes naudojame šią informaciją norėdami su jumis susisiekti vėliau, išskyrus jūsų prašymą, mes jūsų paprašysime to aiškiai. Jūsų duomenys nebus dalijamasi su trečiosiomis šalimis, išskyrus tuos atvejus, kai reikia vykdyti apskaitos ir kitus administracinius įsipareigojimus. Šias trečiąsias šalis laikosi konfidencialumas pagal jų ir mūsų susitarimą, priesaiką ar teisinę prievolę.

Automatiškai surinkti duomenys

Duomenys, kuriuos automatiškai renka mūsų svetainė, yra tvarkomi siekiant toliau tobulinti mūsų paslaugas. Šie duomenys (pavyzdžiui, jūsų IP adresas, interneto naršyklė ir operacinė sistema) nėra asmens duomenys. Bendradarbiavimas atliekant mokesčių ir baudžiamųjų bylų tyrimus Kai kuriais atvejais „ŠiaurinėAvis“ gali būti laikomas remiantis teisiniu įpareigojimu dalytis jūsų duomenimis, susijusiais su vyriausybės mokesčių ar baudžiamųjų bylų tyrimais. Tokiu atveju mes esame priversti dalytis jūsų duomenimis, tačiau mes tam priešinsimės pagal galimybes, kurias mums siūlo įstatymai.

 

Laikymo laikotarpiai

Mes saugome jūsų duomenis tol, kol esate mūsų klientas. Tai reiškia, kad mes saugome jūsų klientų profilį tol, kol nenurodysite, kad nebenorite naudotis mūsų paslaugomis. Jei nurodysite tai mums, mes tai taip pat laikysime prašymu pamiršti. Remiantis taikomais administraciniais įsipareigojimais, turime saugoti sąskaitas faktūras su jūsų (asmens) duomenimis, todėl šiuos duomenis saugosime tol, kol galios terminas. Tačiau darbuotojai nebeturi prieigos prie Jūsų kliento profilio ir dokumentų, kuriuos parengėme atlikdami jūsų užsakymą.

 

Kliento teisės

Remiantis galiojančiais Lietuvos ir Europos teisės aktais, jūs, kaip duomenų subjektas, turite tam tikras teises į asmens duomenis, kuriuos tvarkome mūsų vardu. Toliau paaiškiname, kurios tai yra teisės ir kaip galite pasinaudoti šiomis teisėmis. Iš principo, siekdami išvengti piktnaudžiavimo, jūsų duomenų kopijas ir kopijas išsiųsime tik jau žinomu jūsų el. Pašto adresu. Tuo atveju, jei norite gauti duomenis kitu el. Pašto adresu arba, pavyzdžiui, paštu, paprašysime identifikuoti save. Mes tvarkome įvykdytų užklausų apskaitą, tuo atveju, jei prašymas yra užmirštas, administruojame anoniminius duomenis. Jūs gausite visas ataskaitas ir duomenų kopijas mašininio skaitymo duomenų formatu, kurį naudojame savo sistemose. Jūs turite teisę bet kuriuo metu pateikti skundą Lietuvos duomenų apsaugos tarnybai, jei įtariate, kad neteisingai naudojame jūsų asmens duomenis.

 

Teisė susipažinti

Jūs visada turite teisę patikrinti duomenis, kuriuos mes tvarkome ar apdorojome, susijusius su jūsų asmeniu arba kuriuos galite atsekti iki jūsų. Galite pateikti atitinkamą užklausą mūsų kontaktiniam asmeniui privatumo klausimais. Atsakymą į jūsų užklausą gausite per 30 dienų. Jei jūsų prašymas bus patenkintas, nurodytu el. Pašto adresu išsiųsime Jums visų duomenų kopiją su duomenų tvarkytojų, turinčių šiuos duomenis, apžvalgą.

 

Ištaisymo teisė

Jūs visada turite teisę turėti duomenis, kuriuos mes tvarkome ar apdorojome, susijusius su jūsų asmeniu arba kuriuos galite atsekti iki jūsų. Galite pateikti atitinkamą užklausą mūsų kontaktiniam asmeniui privatumo klausimais. Atsakymą į jūsų užklausą gausite per 30 dienų. Jei jūsų prašymas bus patenkintas, atsiųsime patvirtinimą, kad duomenys buvo pritaikyti.

 

Teisė į duomenų tvarkymo apribojimą

Jūs visada turite teisę apriboti duomenis, kuriuos mes tvarkome. Jei kyla neiškumų, galite pateikti atitinkamą užklausą mūsų kontaktiniam asmeniui privatumo klausimais. Atsakymą į jūsų užklausą gausite per 30 dienų.

 

Slapukai

Google analizė Amerikos bendrovės „Google“ slapukai pateikiami mūsų svetainėje kaip „Analytics“ paslaugos dalis. Mes naudojame šią paslaugą norėdami sekti ir gauti ataskaitas apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine. Šis duomenų tvarkytojas gali būti įpareigotas suteikti prieigą prie šių duomenų pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus. Renkame informaciją apie jūsų naršymą ir dalijamės šia informacija su „Google“. „Google“ gali interpretuoti šią informaciją kartu su kitais duomenų rinkiniais ir taip stebėti jūsų judėjimą internete. „Google“ naudoja šią informaciją siūlydama tikslines reklamas („AdWords“) ir kitas „Google“ paslaugas bei produktus. TJei trečiųjų šalių programinės įrangos sprendimai naudoja slapukus, tai nurodoma šiame privatumo skirsnyje.

 

Privatumo politikos pakeitimai

Mes pasiliekame teisę bet kada pakeisti savo privatumo politiką. Tačiau šiame puslapyje visada rasite naujausią versiją. Jei naujoji privatumo politika turės įtakos jau surinktų su jumis susijusių duomenų tvarkymo būdui, apie tai pranešime el. Paštu.

 

Kontaktiniai duomenys:

ŠiaurinėAvis

kristijonas@siaurineavis.lt

+37065697237

Kontaktinis asmuo privatumo klausimais Kristijonas Rapolis